Beef. costs me .90 a pound to process
Posted on: July 21, 2025 at 18:33:16 CT
Missiurifarmboy
Posts:
1649
Member For:
4.63 yrs
Level:
User
M.O.B. Votes:
0
add in a little grain and it costs me less than hot dogs . Best thing about living on a farm you eat well .